Kilka słów o Przychodni Etos

W sektorze ochrony zdrowia  funkcjonujemy już od ponad 20 lat jako „ETOS ‘’ Centrum Edukacji i Doradztwa Służby Zdrowia Sp. z o.o.  Naszą działalność gospodarczą rozpoczęliśmy w maju 1991 roku, od doradztwa i edukacji dla sektora zdrowotnego.

Obecnie kontynuujemy działalność doradczą przy ścisłej współpracy w tym zakresie z Krajową Izbą Gospodarczą oraz z Izbą Gospodarczą Medycyna Polska.

Nasze dwudziestoletnie doświadczenie i wiedzę zebraną w czasie prowadzenia działalności doradczej i edukacyjnej dla kierownictwa zakładów opieki zdrowotnej z całego kraju, postanowiliśmy wykorzystać dla dobra naszych pacjentów tworząc przy tym Przychodnię.

 

Przychodnia Rehabilitacyjna i Specjalistyczna „Etos Zdrowie” prowadzi działalność w zakresie rehabilitacji leczniczej w oparciu o umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia od 2008r.  Świadczy również usługi w ramach usług finansowanych z ubezpieczeń dodatkowych wykupionych u ubezpieczycieli komercyjnych lub indywidualnie przez pacjenta.

Dodatkowo w ramach usług specjalnych oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu telemedycyny, m.in. możliwość skorzystania z pierwszego na świecie, rewolucyjnego systemu telemedycznego do ćwiczeń i reedukacji mięśni dnia miednicy – kGoal. W ramach tych usług, zapewniamy bieżącą opiekę oraz konsultację specjalistów oraz fizjoterapeutów.

Lekarze pracujący z nami to wysokiej klasy uznani specjaliści w swoich dziedzinach. Zabiegi wykonują dla nas fizjoterapeuci oraz masażyści o wysokich kwalifikacjach, mogący poszczycić się certyfikatami umiejętności zdobytymi na wielu specjalistycznych szkoleniach  a także dysponujący odpowiednią praktyką i doświadczeniem. Zajmują się leczeniem m.in.  zwyrodnień kręgosłupa /stawów, urazów narządu ruchu czy urazów sportowych.

Z myślą o jak największej skuteczności naszych zabiegów i w trosce o dobro naszych pacjentów, wyposażyliśmy Przychodnię w nowoczesny sprzęt zapewniający kompleksową usługę zarówno fizyko, jak i kinezyterapeutyczną.
Pomieszczenia są przestronne i w pełni przystosowane do wykonywania zabiegów, a personel dokłada wszelkich starań, żeby wszyscy nasi Pacjenci czuli się u nas bezpiecznie, jak u siebie w domu.
Zarówno lekarze, jak i rehabilitanci to osoby szczerze oddane  i zawsze chętnie pomagające oraz doradzające swoim pacjentom.

 

Naszą dewizą (misją organizacji), którą kieruje się cały nasz personel i kierownictwo przychodni  jest:

”Aktywizować całą naszą wiedzę i umiejętności by nieść pomoc tym, którym nasza pomoc jest potrzebna”

co można przełożyć na skrót myślowy

„Wiedz i zastosuj”

 

Pragniemy, aby nasza Przychodnia była przyjazna pacjentowi i otwarta na wszystkich, którzy potrzebują pomocy dlatego też, nasza placówka podejmuje wszelkie działania w celu doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001.

 

Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzania Przychodni czynnej 5 dni w tygodniu
od poniedziałku do piątku  w godzinach 08:0018:00
(rejestracja czynna w godzinach: 09:0017:30)

 

Współpracujemy z:

 

Izba-600