Zdalna opieka – OPASKA SiDLY Care

użyj scrollera do przewijania

kliknij i ZAMÓW on-line!

Technologia skraca dystans.
Tak było z telefonem i internetem.
Tak jest z Sidly Care.

  Chcemy być blisko osób ważnych w naszym życiu. Chcemy wiedzieć jak się czują. Szukamy rozwiązań, które znacząco poprawią ich bezpieczeństwo. Dzięki urządzeniu medycznemu OPASCE SiDLY Care mamy możliwość regularnego monitorowanie ich parametrów życiowych. Wyniki pomiarów są systematycznie przesyłane na specjalną platformę oraz stworzoną do tego aplikację na tablet i telefon komórkowy.

 

PRZEDSTAWIAMY 2 KRÓTKIE FILMY PREZENTUJĄCE OPASKĘ SiDLY CARE

Play
Play
previous arrow
next arrow
PlayPause
previous arrownext arrow
Shadow
Slider

OPASKA TELEMEDYCZNA SiDLY Care jest połączeniem prostoty i wygody. Dzięki dyskretności i łatwości użycia nie zakłóca wykonywania codziennych czynności. Zwiększa poczucie bezpieczeństwa, pozwala na systematyczność pomiarów, bieżący monitoring, swobodę funkcjonowania i niezależność. Opiekunowi daje możliwość wykonywania codziennych obowiązków, a jednocześnie przekonanie, że odległość nie ma znaczenia dla opieki nad bliskimi.


Najważniejsze funkcje SiDLY Care

  1. HeartSecure – Regularny pomiar rytmu serca – dzięki tej funkcji, możesz zapobiegać i wcześnie wykrywać większość schorzeń tego narządu. Obserwuj wyniki, które są widoczne w aplikacji i platformie opiekuna przez 24 godziny na dobę. Innowacyjne sensory i algorytmy wykorzystane w urządzeniu są oparte na samouczących sieciach neuronowych, które dopasowują się do zachowań użytkownika opaski.
  1. SkinWatcher – Badanie temperatury skóry- Pamiętaj, że temperatura skóry jest zawsze niższa od temperatury ciała. Jej niska wartość może świadczyć o wyziębieniu lub innych zaburzeniach zdrowotnych. Monitoruj dane i reaguj, gdy zauważysz znaczne odchylenia od normy. Specjalne sensory regularnie zapisują wyniki widoczne przez 24 godziny na dobę w aplikacji i platformie opiekuna.
  1. SmartDetector – Reakcja na upadek – Funkcja ta odpowiada za przesyłanie alarmu do aplikacji lub platformy opiekuna. Dzięki temu natychmiast dowiesz się, gdy bliska Ci osoba upadnie, bądź straci przytomność. Szybka reakcja pozwoli zapobiec przykrym konsekwencjom takiego zdarzenia. Zaawansowane technologie MEMSowe połączone z inteligentnymi algorytmami dopasowują się do użytkownika zapamiętując jego zachowania, dzięki czemu nie wprowadzają opiekuna w błąd.
  1. CareButton – Odbieranie informacji o złym samopoczuciu – Miej pewność bezpieczeństwa najbliższej osoby, dzięki znajdującemu się na urządzeniu przyciskowi SOS. Pozwala on na szybkie powiadomienie opiekuna o złym samopoczuciu i wezwanie pomocy wraz z automatycznym podaniem lokalizacji. Funkcja uruchamia alarm w aplikacji lub platformie opiekuna, a także włącza pomiary parametrów życiowych.
  1. LocationTracker – Zlokalizowanie chorego – Szybko zlokalizuj bliską osobę, gdy będzie w sytuacji zagrożenia zdrowia, dzięki automatycznie uruchamianej funkcji wykrywania lokalizacji. Wyzwalanie tej możliwości przez przycisk CareButton, daje opiekunowi pewność, że zawsze odnajdzie chorego, nawet gdy on sam nie będzie w stanie określić, gdzie się znajduje.
  1. BandMode – Sprawdzaj, czy chory ma założoną opaskę – Dowiedz się, czy bliska Ci osoba ma opaskę na nadgarstku, czy ją ładuje. Wykrywaj nietypową aktywność i zapobiegaj sytuacjom zagrożenia zdrowia i życia. Pierwsza taka funkcja w urządzeniach telemedycznych pozwala na jeszcze większą poprawę bezpieczeństwa.
  1. PillManage – Przypominanie o konieczności zażycia leków – Wyznacz godziny zażycia konkretnych leków na poziomie aplikacji mobilnej SiDLY Care i miej pewność ich przyjęcia przez użytkownika opaski, dzięki funkcji przypominania poprzez sygnały dźwiękowe.
  1. StepChecker – Analizowanie aktywności fizycznej – Zbieraj dane o swojej aktywności fizycznej, dzięki funkcji StepChecker. Analizuj przebyty dzienny lub miesięczny dystans oraz natężenie wysiłku.
  1. AirMonitor – Badanie przyczyny złego samopoczucia – Dowiedz się skąd bierze się Twoje złe samopoczucie. Dokonuj pomiarów medycznych, a także monitoruj warunki środowiskowe i atmosferyczne. Dzięki funkcji AirMonitor przekonasz się, czy Twoja niedyspozycja jest spowodowana przez otaczające Cię środowisko.

DZIAŁANIE URZĄDZENIA

Wyniki pomiarów są regularnie przesyłane na specjalnie stworzoną do tego aplikację na tablet i telefon komórkowy (dostępną z systemem Android 4.1) oraz całodobową platformę webową, dzięki czemu opiekun lub lekarz ma stały dostęp do informacji o parametrach życiowych bliskiej osoby czy pacjenta.

Każda opaska ma wbudowaną kartę nano SIM, którą użytkownik doładowuje w zależności od potrzeb tak jak kartę telefoniczną. Posiada własny numer IMEI, który jest konieczny podczas parowania opaski z numerem telefonu komórkowego.

SiDLY Care może działać również samodzielnie (bez wykorzystania aplikacji lub platformy webowej) dzięki sygnałom świetlnym i dźwiękowym, które urządzenie generuje. W przypadku naciśnięcia przycisku SOS, upadku lub zdjęcia opaski SiDLY Care wysyła SMS-y z informacja o niepożądanej sytuacji wraz z geolokalizacją użytkownika. W każdym momencie jest również możliwość wysłania wiadomości SMS z prośbą o podesłanie wyników pomiarów.

SiDLY Care wykorzystuje komunikację za pomocą GPRS i GSM, dzięki czemu umożliwia gromadzenie, archiwizację i analizę danych. Posiada również wbudowany akcelerometr, który wykorzystywany są w przypadku czujnika zdjęcia opaski, a specjalne algorytmy zastosowane
w urządzeniu pozwalają na dokładne określenie pomiarów z poziomu nadgarstka.

 

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
PlayPause
previous arrownext arrow
Shadow
Slider

Dlaczego warto podarować  opaskę bliskiej osobie?

Korzyści dla opiekuna

 

DOSTĘPNE PRODUKTY SIDLY

                     

* OPASKA DOSTĘPNA JEST TAKŻE W KOLORZE CZARNYM

PODSTAWOWE INFORMACJE TECHNICZNE

 

 

             SiDLy Care to profesjonalne narzędzie medyczne oznaczone certyfikatem jakości ce

Nowe technologie to ogromny potencjał. Sięgnęliśmy po nie, by zapewnić poczucie bezpieczeństwa Tobie i Twoim bliskim. Uważamy, że zdalna opieka to rozwiązanie na miarę czasów. Rozwiązanie w służbie największego ze skarbów, które mamy- zdrowia.

W CELU ZAKUPU LUB WYPOŻYCZENIA OPASKI SIDLY CARE ZAPRASZAMY DO NASZEJ PRZYCHODNI  ->kontakt

lub:

kliknij i ZAMÓW on-line!