Lodaer Img

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską

Masaż bańkami chińskimi jest formą masażu polegającą na tworzeniu podciśnienia, które jest wytwarzane w bańce, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, co wpływa na ich intensywne przekrwienie.

Podstawowymi wskazaniami do terapii bańką chińską są: różnego rodzaju stany po urazach. Szczególnie te, które w żaden sposób nie były poddane rehabilitacji. Są nimi np.: naderwania i naciągnięcia mięśni, ale także złamania kostne, które są już mocno zadawnione. Najbardziej powszechną jednostką chorobową wynikającą z szeregu zmian zwyrodnieniowych oraz nadmiernej eksploatacji struktur obręczy barkowej jest tzw. bark zamrożony.

Usuwa stany zapalne


Bańka chińska szczególnie przypadnie do gustu tym pacjentom, którzy odczuwają chroniczne bóle różnych okolic ciała: nogi, ręce, plecy czy nawet brzuch. Wszelkiego rodzaju uczucia mrowienia, ciągnięcia, ale także słabość i “niemoc” zarówno w obrębie ręki jak i nogi. Z tego typu schorzeniami bańka chińska radzi sobie doskonale.

Masaż bańką chińską doskonale sprawdza się w usuwaniu stanów zapalnych mięśni i ścięgien, przyspieszają usuwanie toksyn i zbędnych produktów przemiany materii z organizmu – przyspieszają regenerację, działa rozluźniająco na mięśnie, przynoszą szybkie ukojenie w dolegliwościach bólowych.

Masaż bańką chińską jest bardziej intensywny od masażu klasycznego. Powoduje większe przekrwienie tkanek. Do masażu wykorzystuje się bańki chińskie gumowe, co pozwala na regulowanie natężenia masażu przez zmianę podciśnienia panującego wewnątrz bańki.

Cennik - Masaż bańką chińską

Cennik podstawowy

Cena
Sesja 40 minut 100 zł

Zarezerwuj wizytę już teraz!