Lodaer Img

O nas

service-img

DOŚWIADCZENIE – WIEDZA – INDYWIDUALNE TERAPIE

Rehabilitacja to nasza pasja!

W sektorze ochrony zdrowia działamy od 1990 r., przy czym początkowo skupialiśmy się na działalności doradczej i edukacyjnej na rzecz pracowników placówek medycznych. Z czasem jednak naszą ambicją i celem stało się wykorzystanie nauki oraz posiadanej wiedzy dla dobra pacjentów.

     Nasze szczególne zainteresowanie od początku budziła rehabilitacja jako gałąź medycyny umożliwiająca przywrócenie choremu sprawności. Dlatego w 2009 r. stworzyliśmy unikatowe miejsce: Przychodnię Rehabilitacji Leczniczej. To właśnie tutaj wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby zaoferować naszym pacjentom terapie schorzeń narządu ruchu w ujęciu holistycznym – czyli obejmującym zarówno zdrowie fizyczne, jak i dobrostan psychiczny. 


Jak działamy?

Na początek każdemu z naszych pacjentów przygotowujemy „skrojony na miarę” plan terapeutyczny. Realizując go, koncentrujemy się oczywiście na leczonym schorzeniu – jednak mamy na uwadze wszystkie reakcje organizmu pacjenta na stosowaną terapię, więc w razie potrzeby korygujemy zakres wykonywanych zabiegów, czy też zalecamy wizytę u specjalistów z innych dziedzin medycyny.

     Także po zakończonym leczeniu nie zostawiamy pacjenta samemu sobie. Organizujemy dodatkowe zajęcia z zakresu poszczególnych obszarów terapeutycznych, mające na celu podtrzymanie korzystnych efektów rehabilitacji. Umożliwiamy również uczestnictwo w grupowych treningach funkcjonalnych i medycznych nastawionych na wzmocnienie mięśni, profilaktykę kontuzji oraz poprawę motoryki – a wszystko to pod okiem wykwalifikowanych fizjoterapeutów.  Oferujemy też oczywiście rehabilitację w domu pacjenta.

Z nami jesteś w dobrych rękach!

Lekarze, fizjoterapeuci oraz masażyści pracujący z nami to uznani specjaliści o wysokich kwalifikacjach, mogący poszczycić się wieloletnią praktyką, a także certyfikatami zdobytymi na specjalistycznych szkoleniach.

     Dodatkowo w naszej działalności wykorzystujemy osiągnięcia najnowszych technologii medycznych (w tym wspomaganych sztuczną inteligencją), a także telemedycynę. Dzięki temu w niektórych przypadkach – jeśli pacjent wyrazi takie życzenie – możemy umożliwić mu rehabilitację domową nadzorowaną zdalnie.

     Cały personel dokłada wszelkich starań, aby wszyscy pacjenci czuli się u nas bezpiecznie.

 Udzielamy świadczeń zdrowotnych:

  • na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia
  • w ramach prywatnych programów ubezpieczeniowych
  • odpłatnie podczas prywatnych wizyt

 Wyróżniają nas:

  • wiedza i doświadczenie
  • certyfikowani, sprawdzeni specjaliści
  • efektywne techniki terapeutyczne
  • nowoczesne technologie
  • indywidualne podejście

Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 08:00 – 18:00

 Nasz zespół

Poznaj nasz zespół

Michał Klewar
Fizjoterapeuta
Kamila Gruszka
Fizjoterapeuta
Maciej Skorupiński
Masażysta
Piotr Mańko
Fizjoterapeuta
Joanna Jachna
Fizjoterapeuta
Tomasz Zakrzewski
Lekarz chirurg, ortopeda i traumatolog narządu ruchu