Lodaer Img

Usługi

Zakres usług oraz stosowane przez nas terapie:

Przychodnia Rehabilitacyjna i Specjalistyczna „Etos Zdrowie” od 12 lat udziela świadczenia zdrowotne w zakresie rehabilitacji leczniczej. Działamy w oparciu o umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia i udzielamy świadczeń nieodpłatnych pacjentom ubezpieczonym. Przychodnia, świadczy również usługi finansowane: z ubezpieczeń dodatkowych wykupionych u ubezpieczycieli komercyjnych oraz indywidualnie przez pacjenta.

W skład oferowanych usług wchodzi: fizykoterapia, kinezyterapia, masaże, porady i konsultacje.

Aby osiągnąć główny cel – Trwałe Zdrowie Pacjenta, korzystamy również z nowoczesnych technologii. W ramach usług specjalnych oferujemy najnowsze rozwiązania z zakresu telemedycyny, m.in.:
• e-konsultacje ze specjalistami, np. porady psychologiczne, konsultacje fizjoterapeutyczne,
• opaskę bezpieczeństwa Sidly Care, monitorującą podstawowe parametry życiowe, posiadającą funkcje takie jak: sygnał SOS, sygnalizator upadku, lokalizację i inne.

W ramach tych usług, zapewniamy bieżącą opiekę centrów monitorowania oraz konsultację specjalistów i fizjoterapeutów. Więcej w zakładce ‘’TELEMEDYCYNA’’

Z myślą o jak największej skuteczności naszych zabiegów i w trosce o dobro naszych pacjentów, wyposażyliśmy Przychodnię w nowoczesny sprzęt zapewniający kompleksową usługę zarówno fizyko, jak i kinezyterapeutyczną. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej Przychodni.