Lodaer Img

Laseroterapia

Laseroterapia

Jest to zabieg polegający na naświetlaniu słabą wiązką laserową tkanek położonych aż do kilku centymetrów od powierzchni skóry.

Działa: przeciwbólowo, przeciwzapalnie, rozkurczowo, immunologicznie oraz wpływa na procesy hormonalne.

Laseroterapia poprawia również zaopatrzenie tkanek w tlen oraz usprawnia funkcjonowanie procesów zachodzących w błonie komórkowej.

W naszej Przychodni wykonujemy dwa rodzaje laseroterapii:


Laser punktowy (metoda kontaktowa) – polega na aplikowaniu promieniowania na ściśle określone punkty spustowe bólu, koncentrując energię lasera w miejscach, w których efekt jego działania będzie największy. Głowica podczas zabiegu dotyka skóry, lekko lub z łagodnym uciskiem, stosuje się także ucisk przerywany.

Laser skaner (metoda bezkontaktowa) – jest to precyzyjne naświetlanie tkanek za pomocą światła laserowego o parametrach biostymulacyjnych. Wykorzystując światło laserowe o niskim natężeniu do tzw. biostymulacji laserowej, możemy dostarczyć do tkanek i komórek dodatkową energię wspomagając naturalne procesy regeneracyjne organizmu i przyspieszając gojenie ran czy też złamań. Promień lasera dostarczany jest równomiernie do całej objętej zabiegiem okolicy. Następuje naświetlanie większej powierzchni ciała. Dzięki temu zabiegowi, uzyskujemy wyraźne działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Cennik - Laseroterapia

Cennik podstawowy

Cena
Poejdyńczy zabieg 25 zł

Pakiety

Liczba usług Cena
Pakiet 10 zabiegów 10 230 zł

Zarezerwuj wizytę już teraz!