Lodaer Img

Masaż Kobido

Masaż liftingujący twarzy, redukujący zmarszczki

Jest to najbardziej zaawansowana technicznie forma japońskiego masażu na całym świecie. Zawiera w sobie największą liczbę, najbardziej złożonych technik manualnych.
Ten masaż jest złożoną kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych oraz zróżnicowanych technik manipulacji ręką. Jest to alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej.
Masaż Kobido różni się od innych masaży tym, że nie pracuje jedynie na tkankach powierzchownych twarzy, tylko poprzez swoją złożoność oraz intensywność technik działa na głębszych warstwach naszej skóry jak i mięśni. Ta technika charakteryzuje się przede wszystkim szybkością palców i rąk. Szybkość z jaką terapeuta wykonuje masaż oraz wszystkie kolejne etapy, zmierza do pracy w różnych aspektach. Kiedy ruch jest powolny osoba ma się zrelaksować, natomiast intensywne etapy masażu mają stymulować skórę oraz produkcję składników skóry w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu liftingującego

Działanie masażu Kobido na twarz i ciało


Celem japońskiego masażu twarzy i wykonywanych technik jest: dokładne i precyzyjne określenie kondycji skóry a także praca na punktach akupresury w taki sposób, aby osiągnąć równowagę w skórze twarzy, mięśniach twarzy oraz powiązanym ciele. Celem japońskiego masażu twarzy i wykonywanych technik jest: dokładne i precyzyjne określenie kondycji skóry a także praca na punktach akupresury w taki sposób, aby osiągnąć równowagę w skórze twarzy, mięśniach twarzy oraz powiązanym ciele. Dzięki zastosowaniu elementów akupresury, masaż działa także na organy wewnętrzne, które w efekcie mogą pracować sprawniej. Masaż również uaktywnia nerwy twarzy, zwiększa przepływ energii na niej, co w efekcie prowadzi do naturalnego liftingu.

Masaż składa się z 5 części:

  • masaż tkanek głębokich
  • relaks
  • drenaż
  • lifting
  • akupresura

Cennik - Masaż Kobido

Cennik podstawowy

Cena
Pojedyncza sesja 250 zł

Pakiety

Liczba usług Cena
Pakiet 4 sesji 4 880 zł
Pakiet 8 sesji 8 1680 zł

Zarezerwuj wizytę już teraz!